Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest wtorek, 21 sierpnia 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 10 dni.

Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

„Skąd jestem? Krzepice, moja Ojczyzna” – Szkolny konkurs wiedzy o Krzepicach

23 stycznia 2018r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Krzepicach pod hasłem „Skąd jestem? Krzepice, moja Ojczyzna”. Celem konkursu było poznanie historii Krzepic z okresu II wojny światowej oraz współczesnego obrazu miasta. Uczniowskie zmagania zbiegły się w czasie z rocznicą wyzwolenia Krzepic, która minęła 18 stycznia.

Konkurs wpisuje się w szereg podejmowanych w szkole działań promujących znajomość naszej małej ojczyzny. Test składał się z 60 zadań, w tym 58 pytań zamkniętych oraz poleceń, które wymagały odnalezienia określonych obiektów na panoramicznym zdjęciu Krzepic i nazwania konkretnych ulic. W konkursie uczestniczyło 16 uczniów z 5 klas. Największą wiedzą z zakresu historii i współczesności Krzepic wykazali się uczniowie klasy II a: Agata Jagieła i Adam Cybiński, zdobywając 46 na 65 punktów. Gratulujemy świetnego wyniku!