MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest piątek, 24 maja 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 26 dni.

Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Studniówka 2018

27 stycznia w Sali Diamentowej we Wręczycy Wielkiej odbyła się studniówka klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego w Krzepicach. W balu studniówkowym udział wzięli uczniowie trzech klas maturalnych kończący w tym roku naukę w naszej szkole. Bal rozpoczął się o godzinie 18.00 odczytaniem fragmentu „Pana Tadeusza” i polonezem – każda klasa pochwaliła się swoim własnym pięknym i niepowtarzalnym układem tanecznym, który tradycyjnie poprowadzili dyrektor Grzegorz Mastalerz, wicedyrektor Agnieszka Borowska oraz wychowawcy klas: Edyta KucJadwiga Krysiak i Agata Pindór.

Szampański humor i wspaniała atmosfera towarzyszyły młodzieży aż do rana.

Opiekę nad uczestnikami balu sprawowali wychowawcy i rodzice, którym składamy serdeczne podziękowania.