Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest wtorek, 21 sierpnia 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 10 dni.

Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Studniówka 2018

27 stycznia w Sali Diamentowej we Wręczycy Wielkiej odbyła się studniówka klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego w Krzepicach. W balu studniówkowym udział wzięli uczniowie trzech klas maturalnych kończący w tym roku naukę w naszej szkole. Bal rozpoczął się o godzinie 18.00 odczytaniem fragmentu „Pana Tadeusza” i polonezem – każda klasa pochwaliła się swoim własnym pięknym i niepowtarzalnym układem tanecznym, który tradycyjnie poprowadzili dyrektor Grzegorz Mastalerz, wicedyrektor Agnieszka Borowska oraz wychowawcy klas: Edyta KucJadwiga Krysiak i Agata Pindór.

Szampański humor i wspaniała atmosfera towarzyszyły młodzieży aż do rana.

Opiekę nad uczestnikami balu sprawowali wychowawcy i rodzice, którym składamy serdeczne podziękowania.