Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
    Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018 - nowe zdjęcia

Dzisiaj jest piątek, 23 lutego 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 119 dni. Matura za: 70 dni.

Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Współpraca z Politechniką Częstochowską

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy trzeciej medyczno-przyrodniczej uczestniczyli w ostatnich w tym półroczu zajęciach laboratoryjnych z chemii i fizyki na Wydziale Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej, w ramach podjętej w grudniu współpracy. W trakcie zajęć laboratoryjnych z chemii uczniowie przeprowadzali reakcje charakterystyczne dla związków organicznych, a na zajęciach z fizyki mieli możliwość zapoznania się z laboratorium z optometrii, między innymi urządzeniami służącymi do pomiarów parametrów układu wzrokowego w zakresie niezbędnym dla potrzeb korekcji optycznej oraz do dobierania soczewek okularowych, korygujących wady układu wzrokowego.