Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest wtorek, 21 sierpnia 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 10 dni.

Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Współpraca z Politechniką Częstochowską

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy trzeciej medyczno-przyrodniczej uczestniczyli w ostatnich w tym półroczu zajęciach laboratoryjnych z chemii i fizyki na Wydziale Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej, w ramach podjętej w grudniu współpracy. W trakcie zajęć laboratoryjnych z chemii uczniowie przeprowadzali reakcje charakterystyczne dla związków organicznych, a na zajęciach z fizyki mieli możliwość zapoznania się z laboratorium z optometrii, między innymi urządzeniami służącymi do pomiarów parametrów układu wzrokowego w zakresie niezbędnym dla potrzeb korekcji optycznej oraz do dobierania soczewek okularowych, korygujących wady układu wzrokowego.