Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest niedziela, 23 września 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: -23 dni.

Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Wigilijne spotkanie w naszej szkole

W dniu 22 grudnia 2017 roku wszyscy uczniowie i nauczyciele spotkali się w auli, by razem przygotować się duchowo do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na początku obejrzeliśmy autorski spektakl klasy 1cd pod tytułem „Czym dla Ciebie są Święta”. Następnie odbył się konkurs kolęd, w którym rywalizowały wszystkie klasy licealne. W tym roku (jak i ubiegłym) pierwsze miejsce wyśpiewała klasa 3cd. Po konkursie dyrekcja szkoły wraz z panią pedagog podziękowała uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w akcję „Szlachetnej Paczki” oraz w przygotowanie stołów Bożonarodzeniowych, na powiatowej prezentacji stołów. Spotkanie zakończyły bardzo serdeczne życzenia dla całej społeczności szkolnej złożone przez dyrektora oraz Samorząd Szkolny.