Szkolny Ogród
    Nadmorskie Warsztaty Przyrodnicze
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
    Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

Dzisiaj jest wtorek, 16 stycznia 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 157 dni. Matura za: 108 dni.

Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Wigilijne spotkanie w naszej szkole

W dniu 22 grudnia 2017 roku wszyscy uczniowie i nauczyciele spotkali się w auli, by razem przygotować się duchowo do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na początku obejrzeliśmy autorski spektakl klasy 1cd pod tytułem „Czym dla Ciebie są Święta”. Następnie odbył się konkurs kolęd, w którym rywalizowały wszystkie klasy licealne. W tym roku (jak i ubiegłym) pierwsze miejsce wyśpiewała klasa 3cd. Po konkursie dyrekcja szkoły wraz z panią pedagog podziękowała uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w akcję „Szlachetnej Paczki” oraz w przygotowanie stołów Bożonarodzeniowych, na powiatowej prezentacji stołów. Spotkanie zakończyły bardzo serdeczne życzenia dla całej społeczności szkolnej złożone przez dyrektora oraz Samorząd Szkolny.