Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 184 dni.

Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Wigilijne spotkanie w naszej szkole

W dniu 22 grudnia 2017 roku wszyscy uczniowie i nauczyciele spotkali się w auli, by razem przygotować się duchowo do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na początku obejrzeliśmy autorski spektakl klasy 1cd pod tytułem „Czym dla Ciebie są Święta”. Następnie odbył się konkurs kolęd, w którym rywalizowały wszystkie klasy licealne. W tym roku (jak i ubiegłym) pierwsze miejsce wyśpiewała klasa 3cd. Po konkursie dyrekcja szkoły wraz z panią pedagog podziękowała uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w akcję „Szlachetnej Paczki” oraz w przygotowanie stołów Bożonarodzeniowych, na powiatowej prezentacji stołów. Spotkanie zakończyły bardzo serdeczne życzenia dla całej społeczności szkolnej złożone przez dyrektora oraz Samorząd Szkolny.