Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest środa, 20 czerwca 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 2 dni.

Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Powiatowa prezentacja tradycji bożonarodzeniowych

Powiatowa Prezentacja Tradycji Bożonarodzeniowych na stałe wpisała się w kalendarz grudniowych imprez Powiatu Kłobuckiego. W tym roku odbyła się dnia 9 grudnia w budynku opatowskiego gimnazjum.

W części artystycznej wystąpiły dzieci i młodzież szkolna. Wśród zgromadzonych zapanowała świąteczna atmosfera: dzielono się opłatkiem, składano życzenia, śpiewano kolędy, degustowano tradycyjne potrawy, podziwiano rękodzieło świąteczne i wystawy florystyczne.

Poza kołami gospodyń wiejskich z całego powiatu, w prezentacji udział wzięły także szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół w Krzepicach, Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku, Zespół Szkół nr 2 w Kłobucku i Zespół Szkół nr 3 w Kłobucku.

Smakołyki i piękne dekoracje świąteczne znajdujące się na stole krzepickiej szkoły przygotowała młodzież, rodzice oraz nauczyciele. Prezentacji tych wspaniałości dokonały uczennice: Agnieszka Kotala, Marta Panek, Paulina Brzozowska, Paulina Telenga, Patrycja Ulfik, którym towarzyszył dyrektor – Grzegorz Mastalerz oraz grupa pedagogów.