Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 184 dni.

Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Powiatowa prezentacja tradycji bożonarodzeniowych

Powiatowa Prezentacja Tradycji Bożonarodzeniowych na stałe wpisała się w kalendarz grudniowych imprez Powiatu Kłobuckiego. W tym roku odbyła się dnia 9 grudnia w budynku opatowskiego gimnazjum.

W części artystycznej wystąpiły dzieci i młodzież szkolna. Wśród zgromadzonych zapanowała świąteczna atmosfera: dzielono się opłatkiem, składano życzenia, śpiewano kolędy, degustowano tradycyjne potrawy, podziwiano rękodzieło świąteczne i wystawy florystyczne.

Poza kołami gospodyń wiejskich z całego powiatu, w prezentacji udział wzięły także szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół w Krzepicach, Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku, Zespół Szkół nr 2 w Kłobucku i Zespół Szkół nr 3 w Kłobucku.

Smakołyki i piękne dekoracje świąteczne znajdujące się na stole krzepickiej szkoły przygotowała młodzież, rodzice oraz nauczyciele. Prezentacji tych wspaniałości dokonały uczennice: Agnieszka Kotala, Marta Panek, Paulina Brzozowska, Paulina Telenga, Patrycja Ulfik, którym towarzyszył dyrektor – Grzegorz Mastalerz oraz grupa pedagogów.