Szkolny Ogród
    Nadmorskie Warsztaty Przyrodnicze
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
    Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

Dzisiaj jest wtorek, 16 stycznia 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 157 dni. Matura za: 108 dni.

Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Wyniki IV edycji ogólnopolskiego internetowego konkursu Maks Matematyczny

19 października obyła się IV edycja ogólnopolskiego internetowego konkursu Maks Matematyczny.

Celem konkursu jest promocja uzdolnionej matematycznie młodzieży oraz rozwijanie umiejętności matematycznych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Inicjatywa promuje talenty i osiągniecia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska.

"Maks Matematyczny" jest konkursem matematycznym wykorzystującym technologie informatyczne. Zadaniem konkursowym każdego uczestnika było samodzielne rozwiązywanie dwóch zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych, w dniu konkursu.

W konkursie wzięło udział 12 naszych uczniów: Arkadiusz Antczak, Przemysław Banaszczak, ,Jakub Borecki, Miłosz Bujak, Sylwia Bystrzykowska, Paweł Cer, Dominika Dardzińska, Karolina Jeziorska, Dominik Kabała, Justyna Matyska Marcin Pyzik.

Uczniowie naszego liceum odnieśli kolejne sukcesy.

Arkadiusz Antczak uczeń klasy 3a zajął III miejsce w kraju w swojej kategorii wiekowej.

"Wynik bardzo dobry" uzyskał uczeń Miłosz Bujak z klasy 1a.

Pozostali uczniowie też zaprezentowali wysokie umiejętności Cieszymy się z wysokich wyników naszych uczniów którzy wzięli udział w tej kategorii konkursu matematycznego.