Szkolny Ogród
    Nadmorskie Warsztaty Przyrodnicze
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
    Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

Dzisiaj jest środa, 13 grudnia 2017 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 191 dni. Matura za: 142 dni.

Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy

Pomoc

POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I TECHNOLOGII MATERIAŁÓW

Umowa partnerska z Wydziałem Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej

W grudniu 2017 r. została podpisana umowa o współpracę pomiędzy Zespołem Szkół w Krzepicach, a Wydziałem Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej. Zakres wspólnych działań obejmuje popularyzację nowoczesnych rozwiązań technicznych poprzez organizowanie konferencji, seminariów, warsztatów i pokazów, udostępnianie materiałów promocyjnych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Szkoły i Wydziału, współpracę w realizowanych projektach edukacyjnych, współudział w ewaluacji i opiniowaniu programów kształcenia, organizowanie szkoleń i spotkań o charakterze edukacyjnym z udziałem młodzieży i kadry pedagogicznej.

Uczniowie liceum ogólnokształcącego klas drugich i trzecich medyczno-przyrodniczych i politechniczno-ekonomicznych uczestniczyli już w zajęciach warsztatowych z chemii i pokazach z fizyki prowadzonych przez nauczycieli akademickich. Zapoznali się z wyposażeniem nowoczesnych laboratoriów. Młodzież Zespołu Szkół, dzięki podjętej przez jednostki współpracy, ma możliwość zapoznania się z tokiem studiów na jednym z wydziałów Politechniki.