Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
    Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018 - nowe zdjęcia

Dzisiaj jest piątek, 23 lutego 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 119 dni. Matura za: 70 dni.

Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Pomoc

POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I TECHNOLOGII MATERIAŁÓW

Umowa partnerska z Wydziałem Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej

W grudniu 2017 r. została podpisana umowa o współpracę pomiędzy Zespołem Szkół w Krzepicach, a Wydziałem Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej. Zakres wspólnych działań obejmuje popularyzację nowoczesnych rozwiązań technicznych poprzez organizowanie konferencji, seminariów, warsztatów i pokazów, udostępnianie materiałów promocyjnych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Szkoły i Wydziału, współpracę w realizowanych projektach edukacyjnych, współudział w ewaluacji i opiniowaniu programów kształcenia, organizowanie szkoleń i spotkań o charakterze edukacyjnym z udziałem młodzieży i kadry pedagogicznej.

Uczniowie liceum ogólnokształcącego klas drugich i trzecich medyczno-przyrodniczych i politechniczno-ekonomicznych uczestniczyli już w zajęciach warsztatowych z chemii i pokazach z fizyki prowadzonych przez nauczycieli akademickich. Zapoznali się z wyposażeniem nowoczesnych laboratoriów. Młodzież Zespołu Szkół, dzięki podjętej przez jednostki współpracy, ma możliwość zapoznania się z tokiem studiów na jednym z wydziałów Politechniki.