Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest niedziela, 23 września 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: -23 dni.

Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W poniedziałek 13 listopada 2017 roku odbyły się w naszej Szkole powszechne, równe, bezpośrednie oraz tajne wybory wyłaniające nowe władze Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. W tym dniu aula Zespołu Szkół w Krzepicach zamieniła się w lokal wyborczy. Nad przebiegiem wyborów czuwała niezależna Komisja Wyborcza składająca się z przewodniczących klas trzecich. Ustępujący Samorząd przedstawił prezentację podsumowującą jego działalność oraz złożył podziękowania na ręce Pana Dyrektora, Pani Dyrektor i Pani Pedagog oraz wszystkich nauczycieli za pomoc i owocną współprace w ubiegłym roku szkolnym.

Następnie kandydaci do Samorządu Uczniowskiego mieli możliwość zaprezentowania siebie i przedstawienie swoich programów wyborczych. Były to wystąpienia przemyślane, konkretne i bardzo dojrzałe. Nowością w tym roku była debata po wystąpieniach. Kandydaci mogli się odnieść do wypowiedzi swoich kontrkandydatów. Był to bardzo ciekawy element tegorocznych wyborów.

Komisja Wyborcza sprawnie policzyła głosy i ogłosiła wyniki. Do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/18 weszły następujące osoby: Filip Dudkowski – IIb (drugi rok w S.U), Julia Duda- IIc, Laura Kobiela – Ib, Kacper Sas - Ia.

Opiekunem Samorządu została pani Mariola Kempińska-Kulej.

Dziękujemy Jankowi Naporze, Agnieszce Kotali, Agacie Jagieła, Dawidowi Jagieła za pracę w ubiegły roku szkolnym na rzecz Samorządu Uczniowskiego.

Wszystkim głosującym dziękujemy za udział w wyborach a nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej w roku szkolnym 2017/18.