Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 184 dni.

Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Młodzi melomani na koncercie symfonicznym

W piątkowy wieczór 24 listopada 2017r. grupa młodzieży naszej szkoły uczestniczyła w koncercie symfonicznym Filharmonii Częstochowskiej. Młodzi melomani tym razem wysłuchali utworów dwóch wybitnych niemieckich kompozytorów.

Tego wieczoru zgrabnie skrojona kompozycja Ludwiga van Beethovena /Koncert potrójny C-dur op.56/ była pełnym energii wzajemnym oddziaływaniem orkiestry oraz trzech solowych instrumentów: fortepianu, skrzypiec i wiolonczeli, tworzących pełną niuansów muzyczną grę.

Drugą część wieczoru wypełniła kompozycja - Symfonia A-dur „Włoska” op.90 nr4 - najpopularniejsze dzieło symfoniczne F. Mendelssohna, a jej otwarcie należy do najsłynniejszych fragmentów w historii muzyki.

Piątkowa „uczta dla ducha” była wytchnieniem po całym tygodniu nauki i pracy, a poznanie kolejnych dzieł muzycznych poszerzyło wiedzę młodych słuchaczy z zakresu muzyki klasycznej. Bardzo udany wieczór to zaczątek kolejnych wyjazdów na koncerty.