Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 184 dni.

Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Po raz kolejny uczestniczyliśmy w biciu Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej!

Całe wydarzenie odbyło się 16 października 2017 roku (poniedziałek) i polegało na jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej na jak największej liczbie fantomów, a co za tym idzie - przez jak największą liczbę osób i trwało pół godziny (od 12:00 - 12:30).

W akcji uczestniczymy od 2013 roku, kiedy po raz pierwszy Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowała półgodzinną próbę ustanowienia Rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób na terenie całego kraju. Od lat organizatorem całości przedsięwzięcia w naszej szkole jest wicedyrektor Agnieszka Borowska.

Wszystkie poprzednie lata jak i tegoroczna akcja pokazały, że jest to bardzo dobra lekcja resuscytacji oraz propagowania zasad udzielania pierwszej pomocy a także ciekawe przeżycie dla pokolenia młodych ludzi.

Dziękujemy za uczestnictwo i zaangażowanie Pani Bożenie Drab oraz klasom medycznym IIB i IIIB pod naukowym patronatem Śląskiego Centrum Chorób Serca.