Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest środa, 20 czerwca 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 2 dni.

Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Staż zawodowy w Grecji

W niedzielę o godz. 8.00 63 uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku, 8 z Zespołu Szkół w Krzepicach i 6 z Zespołu Szkół nr 2 w Kłobucku wyjechało do Grecji odbyć dwutygodniowy staż zawodowy. Z Krzepic byli to uczniowie z klasy II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój z projektu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego", organizowanego na zasadach Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. W trakcie pobytu w Grecji uczniowie będą odbywać praktyki zawodowe, a także zapoznają się z kulturą i tradycją Grecji.