Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
    Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018 - nowe zdjęcia

Dzisiaj jest piątek, 23 lutego 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 119 dni. Matura za: 70 dni.

Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Koło Młodego Geografa

W dniu 7 października rozpoczęło działalność nowe koło zainteresowań w naszej szkole. Koło Młodego Geografa w zamyśle ma skupiać osoby zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy o środowisku, o zainteresowaniach przyrodniczych, turystycznych i naukowych. W ostatnią sobotę udaliśmy się na wycieczkę na najbliższą nam górę, czyli na Opatowską Górę. Prowadziliśmy obserwacje i pomiary zjawisk krasowych, doskonaliliśmy umiejętności orientacji w terenie oraz obserwacje biocenozy. W jaskini szukaliśmy skamieniałości i nasze wysiłki zostały zakończone sukcesem, znaleźliśmy odciski amonitów oraz małży.

Nowe osoby zainteresowane pracą i zabawą w kole zapraszamy. Zgłoszenia ciągle przyjmuje pani Bożena Drab.