Szkolny Ogród
    VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
    IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest niedziela, 23 września 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: -23 dni.

Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Koło Młodego Geografa

W dniu 7 października rozpoczęło działalność nowe koło zainteresowań w naszej szkole. Koło Młodego Geografa w zamyśle ma skupiać osoby zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy o środowisku, o zainteresowaniach przyrodniczych, turystycznych i naukowych. W ostatnią sobotę udaliśmy się na wycieczkę na najbliższą nam górę, czyli na Opatowską Górę. Prowadziliśmy obserwacje i pomiary zjawisk krasowych, doskonaliliśmy umiejętności orientacji w terenie oraz obserwacje biocenozy. W jaskini szukaliśmy skamieniałości i nasze wysiłki zostały zakończone sukcesem, znaleźliśmy odciski amonitów oraz małży.

Nowe osoby zainteresowane pracą i zabawą w kole zapraszamy. Zgłoszenia ciągle przyjmuje pani Bożena Drab.