Szkolny Ogród
    Nadmorskie Warsztaty Przyrodnicze
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
    Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

Dzisiaj jest środa, 13 grudnia 2017 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 191 dni. Matura za: 142 dni.

Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy

Wszystkiego najlepszego w nowym roku szkolnym, energii, wytrwałości i optymizmu wszystkim członkom naszej społeczności szkolnej życzy klasa IIB wraz z wychowawcą, gospodarze uroczystości inauguracji roku szkolnego 2016/17.

Tego roku nieco później, bo 4 września, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pan dyrektor przywitał uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz zachęcił do wytężonej pracy. W imieniu Starostwa Powiatowego w Kłobucku radny Józef Borecki życzył dobrej pracy w nowym roku szkolnym wszystkim pracownikom szkoły i uczniom. Wspominaliśmy wybuch II wojny światowej i bohaterską postawę obrońców polskich granic. W drugiej, mniej oficjalnej, części akademii uczniowie klasy IIB humorystycznie przedstawili kilka scen z życia szkoły.