Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest środa, 20 lutego 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 119 dni.

Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

Wszystkiego najlepszego w nowym roku szkolnym, energii, wytrwałości i optymizmu wszystkim członkom naszej społeczności szkolnej życzy klasa IIB wraz z wychowawcą, gospodarze uroczystości inauguracji roku szkolnego 2016/17.

Tego roku nieco później, bo 4 września, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pan dyrektor przywitał uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz zachęcił do wytężonej pracy. W imieniu Starostwa Powiatowego w Kłobucku radny Józef Borecki życzył dobrej pracy w nowym roku szkolnym wszystkim pracownikom szkoły i uczniom. Wspominaliśmy wybuch II wojny światowej i bohaterską postawę obrońców polskich granic. W drugiej, mniej oficjalnej, części akademii uczniowie klasy IIB humorystycznie przedstawili kilka scen z życia szkoły.