• Szkolny Ogród
  Szkolny Ogród
 • VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
  VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
 • IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
  IV Edycja Akademii Młodego Licealisty
 • X Wieczór Kolęd
  X Wieczór Kolęd
 • Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
  Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
 • Bal studniówkowy 2018
  Bal studniówkowy 2018

Dzisiaj jest niedziela, 22 lipca 2018 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 40 dni.

Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęło się Mszą św. o godz. 8.00 w Kościele w Krzepicach. Następnie o godz. 9.00 w auli Zespołu Szkół pan Dyrektor Grzegorz Mastalerz powitał zaproszonych gości , nauczycieli i uczniów. Podziękował wszystkim za ciężką pracę podkreślając, że był to bardzo pracowity rok obfitujący w różnego rodzaju konkursy, projekty i akcje w które bardzo licznie zaangażowała się młodzież naszej szkoły. Następnie Dyrektor wraz z przedstawicielem starostwa - panem Józefem Boreckim, wręczyli nagrodę ufundowaną prze z Starostwo Powiatowe w konkursie „Najzdolniejsi” dla uczniów ze średnią powyżej 5,0.

W tym roku szkolnym było 22 takich uczniów. Są to:

Klasa I a - Jagieła Agata, Świtała Cezary, Drab Dominik, Cybiński Adam

Klasa I b - Babłot Weronika, Kuc Julia, Makles Kamila, Mendoń Julia, Słomian Maciej, Tomczyk Weronika, Zając Natalia, Patrzyk Maciej

Klasa I c - Morawska Maja

Klasa II a - Jeziorska Karolina, Borecki Jakub, Matyska Justyna, Dyluś Paulina, Pyzik Marcin

Klasa II b - Telenga Paulina, Wiatr Kamil, Kulej Kinga

Klasa II c - Banaszczyk Przemysław

Uczennicą wytypowaną do Stypendium Prezesa Rady Ministrów została w tym roku Karolina Jeziorska z klasy II a ze średnią 5,64.

Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. W tym roku szkolnym było 39 uczniów otrzymało świadectw z czerwonym paskiem.

Uroczyście pożegnaliśmy ks. Jarosława Sowę który zakończył 4 letnią pracę katechetyczną w naszej szkole.

Drugą część uroczystości poprowadziła klasa Ia. W przygotowanej akademii uczniowie w humorystyczny tonie przypomnieli wszystkim że społeczność szkolną tworzą zgodnie trzy środowiska: uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Kolejny rok za nami, to był bardzo pracowity i dobry rok. „Zamykając drzwi jednej klasy otwieramy tym samym drzwi kolejnej, by po dwóch miesiącach zasłużonego wypoczynku z nową siła i zapałem wrócić w mury naszej szkoły” powiedział na zakończenie pan Dyrektor.