Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
    Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018 - nowe zdjęcia

Dzisiaj jest piątek, 23 lutego 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 119 dni. Matura za: 70 dni.

Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Wycieczka IIa do Trójmiasta

W dniach od 29 do 31 maja 2017r. uczniowie klasy 2a uczestniczyli w wycieczce do Trójmiasta, pod opieką pań Edyty Kuc i Danuty Jeziorskiej. 29 maja grupa uczniów dotarła pociągiem do Gdyni i po zakwaterowaniu wraz z przewodnikiem rozpoczęła zwiedzanie Gdańska. Następnego dnia już od rana było intensywnie, zaraz po śniadaniu pojechaliśmy do Gdańska, do Muzeum II Wojny Światowej, następnie wybraliśmy się do Sopotu. Pogoda nam sprzyjała, więc spędziliśmy miło czas na molo i plaży. Po południu przejechaliśmy do Stoczni Gdańskiej. Spacer z przewodnikiem pod hasłem "Śladami kobiet" okazał się bardzo ciekawy. Wieczorem poszliśmy do jumpcity. Trzeciego dnia popłynęliśmy na Westerplatte, a później spędziliśmy czas na gdańskim pięknym Starym Rynku. Wieczorem cała grupa po 3 dniach nad morzem wróciła pociągiem do Częstochowy. Wspomnienia wspólnie spędzonych miło chwil zostaną w nas na zawsze.