Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
    Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego
    X Wieczór Kolęd
    Międzynarodowa wymiana szkolna krzepickich licealistów w Krzyżowej
    Bal studniówkowy 2018 - nowe zdjęcia

Dzisiaj jest piątek, 23 lutego 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 119 dni. Matura za: 70 dni.

Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej

2 czerwca 2017r. na Orliku naszej szkoły został rozegrany międzyklasowy turniej piłki nożnej. Udział brały drużyny damsko-męskie z klas Ia, Ic, Iz, IIa, IIb, IIc, IIIz. Turniej został zorganizowany przez SU z pomocą nauczycieli wychowania fizycznego - pana Krzysztofa Nagłowskiego i pana Karola Żerdzińskiego. Nagrodą główną było dofinansowanie do wycieczki.

Rozgrywki w fazach grupowych rozpoczęły się o godzinie 9.00 i trwały do godziny 12.00. Podczas tego etapu zostały wyłonione cztery najlepsze drużyny: Ia Ic Iz i IIc. Po rozegraniu półfinału stanęły do walki dwa najlepsze zespoły Ia i IIc. Po 14 minutach dynamicznego meczu został wyłoniony zwycięzca turnieju - klasa Ia, której reprezentacja pokonała drużynę klasy IIc 2-0.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim drużynom za wspaniałą atmosferę podczas rozgrywek. Nagrody wręczył dyrektor szkoły Grzegorz Mastalerz.