Szkolny Ogród
    Nadmorskie Warsztaty Przyrodnicze
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
    Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

Dzisiaj jest środa, 18 października 2017 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 247 dni. Matura za: 198 dni.

Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2017 oraz „Złota Matura” 1967 W Zespole Szkół w Krzepicach.

Wspomnienie wspólnych lat zostanie zawsze w nas

Tradycyjnie w naszej szkole uroczyste pożegnanie maturzystów odbyło się po zakończeniu wszystkich egzaminów maturalnych. 19 maja 2017r. aula wypełniła się tegorocznymi absolwentami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi. Na uroczystość przybyli przedstawiciele reprezentujący władze powiatu: wicestarosta Maciej Biernacki, członek zarządu powiatu kłobuckiego Józef Borecki, Naczelnik Wydziału Edukacji Joanna Kulejewska, oraz władze gmin: Krzepic i Opatowa, Rady Rodziców i Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków LO w Krzepicach. Od czterech lat w tym dniu spotykają się w murach szkoły „Złoci Maturzyści”, którzy pisali 50 lat temu swój egzamin dojrzałości. To piękny, historyczny i wzruszający moment kiedy na scenie pojawiły się dwa pokolenia absolwentów.

Tegorocznym absolwentom dyrektor Grzegorz Mastalerz w towarzystwie zaproszonych gości wręczył nagrody za wyniki w nauce, zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły, działalność artystyczną i sportową. Stowarzyszenie Absolwentów, jak co roku ufundowało nagrodę dla najlepszego absolwenta, w tym roku otrzymała ją Daria Lizurej Natomiast nagrodą Rady Rodziców dla najaktywniejszego ucznia w życiu szkoły został wyróżniony Maciej Mastalerz. Dziewięciu laureatom konkursu dla szczególnie uzdolnionych uczniów zostały wręczone nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Kłobuckiego.

Całości dopełniła oprawa artystyczna. Wykonane piosenki, taniec, spektakl teatralny z udziałem absolwentów poruszył publiczność i pobudził do wspomnień. Podczas uroczystości popłynęło wiele ciepłych słów podziękowania i wdzięczności ze strony absolwentów, ich rodziców skierowanych do dyrekcji, wychowawców, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły.

Bardzo dobra atmosfera pracy i nauki, niepowtarzalny, rodzinny klimat szkoły, duże możliwości rozwoju – to tylko niektóre słowa wypowiadane przez rodziców pod adresem krzepickiej Alma Mater.