• Święto SGH w krzepickim Liceum
    Święto SGH w krzepickim Liceum

Dzisiaj jest niedziela, 20 sierpnia 2017 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 11 dni.

Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela

Dwanaście medali uczniów ZS Krzepice na Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce!!!

Stadion Częstochowskiego Klubu Sportowego „Budowlani”, w słoneczny czwartek 11 maja gościł najlepszych lekkoatletów Powiatu Kłobuckiego na Spartakiadzie dziewcząt i chłopców Szkół Gimnazjalnych oraz Szkół Średnich. Organizatorem lekkoatletycznej rywalizacji było Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Zrzeszenie LZS w Kłobucku. Drużyna Naszej szkoły składała się z 27 uczniów, którzy zdobyli aż 12 miejsc na podium: Pierwsze miejsca zajęli: Marta Panek – pchnięcie kulą, Kamila Majdzik – skok w dal, Krystian Krzemiński – bieg na 100m, Szymon Kulej – skok wzwyż, Dominik Kulej – pchnięcie kulą. Na drugich miejscach w swoich konkurencjach uplasowali się: Ewelina Dziubała – bieg na 300m, Ewelina Wydmuch – skok w dal, Rafał Ceglarz – bieg na 300m, Tomasz Księżyk – skok wzwyż, Dawid Jagieła – pchnięcie kulą.

Na najniższym stopniu podium, z medalami za trzecie miejsce stanęli biegacze: Patrycja Ulfik w biegu na 600m oraz Adam Cybiński w rywalizacji na jeden kilometr. Bardzo niewiele do podium zabrakło Paulinie Telenga i Bartoszowi Kucowi w sprincie na 100 metrów, Konradowi Waleszczyńskiemu i Michałowi Kot, którzy w swoich konkurencjach zajęli czwarte miejsca. Wspaniały występ wszystkich zawodników Zespołu Szkół w Krzepicach sprawił, że chłopcy zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej, natomiast dziewczęta z niewielką stratą punktową uplasowały się na miejscu drugim. Brawo szkolni lekkoatleci !!!