• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
  • Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
    Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
  • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
    Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim

Dzisiaj jest środa, 28 lutego 2024 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 114 dni. Matura za: 69 dni.

Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

32 Finał WOŚP „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

Finał WOŚP w Krzepicach zorganizował już po raz dwudziesty drugi Sztab utworzony przez uczniów i absolwentów Zespołu Szkół w Krzepicach. Dziękujemy i kłaniamy się wszystkim za cały Finał. Było pięknie, kolorowo i energetycznie.

Nie możemy jeszcze podać ostatecznej kwoty, jeszcze działają nasze licytacje na Allegro i e-skarbonka. Pieniądze z puszek wolontariuszy przeliczyła komisja składająca się z uczniów Liceum, którą ponownie przeliczają pracownicy Banku Spółdzielczego z Krzepic. Bardzo dziękujemy im za współpracę. Wszystko wskazuje na to, że pobiliśmy dotychczasowy rekord ponad 48 000 zł

W czasie wszystkich poprzednich finałów zebraliśmy ponad 343 000 zł.

Poczęstunek dla wolontariuszy ufundowali ludzie dobrej woli i serdecznie im za to dziękujemy. Szczególne podziękowania dla państwa Stypułkowskich, pana Nogalskiego, pani prezes GS Ewie Troczka, państwu Majer, Firmie Batorex oraz państwu Siejka.

Dziękujemy również wszystkim, którzy przekazali gadżety do licytacji: panu Bartłomiejowi Wilkowi, państwu Majer, panu Tomaszowi Jekiel przedstawicielowi firmy Husqvarna, pani Marcie Małoszyc, panu Dariuszowi Szymańskiemu, Klubowi Sportowemu „Liswarta’, Stajni „Pod Modrzewiową Górą”, Bankowi Spółdzielczemu z Krzepic, oraz Sztabowi WOŚP z Częstochowy.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w finałowy koncert, w szczególności współorganizatorom - pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury. Ponadto dziękujemy pracownikom Przedszkola Samorządowego z Krzepic, grupom tanecznym i solistom GOK z Krzepic, pani Oldze Pośpiech, zespołowi FORTE, Chórowi „Cantiamo per Te” z prowadzącym panem Pawłem Bala, panu Piotrowi Górniak. Prowadzącym licytację: Marysi Ladra, Jakubowi Więcławikowi, Wiktorowi Mirek oraz Agacie Szewczyk.

Dziękujemy również wolontariuszom prowadzących towarzyszącą akcję Dawcy Szpiku Kostnego, pod kierunkiem pani Aleksandry Szukały.

W dniu Finału nasi wolontariusze zbierali pieniądze w 11 miejscowościach: Krzepice, Starokrzepice, Zajączki Pierwsze i Drugie, Danków, Dankowice, Rębielice Szlacheckie, Lindów, Albertów, Natolinie i Iwanowicach Małych.

I w końcu ogromne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, którzy nie boją się zimna i mają wielkie serca. Jesteście wspaniali smiley. Bez Was nic by się nie udało oraz podziękowania dla Waszych rodzin smiley

Szef Sztabu WOŚP w Krzepicach Bożena Drab