• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
 • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
 • IX edycja Akademii Młodego Licealisty
  IX edycja Akademii Młodego Licealisty
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym
  Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym
 • Sukces Naszej Szkoły
  Sukces Naszej Szkoły
 • PODRÓŻE KSZTAŁCĄ
  PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

Dzisiaj jest czwartek, 08 czerwca 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 15 dni. Matura za: -35 dni.

Imieniny: Medarda, Maksyma, Wilhelma

Akcja czytelnicza "Książka Chroni" Fundacji Powszechnego Czytania

W kwietniu Biblioteka Szkolna przyłączyła się do akcji Fundacji Powszechnego Czytania „Książka Chroni”. W odpowiedzi na maila otrzymaliśmy pakiet książek w języku angielskim oraz w języku ukraińskim (w tym ukraińskie wydanie książki cegiełki „Świat jest piękny. Książka przeciw wojnie”.) Uczniowie Zespołu Szkół w Krzepicach przetłumaczyli książki z języka angielskiego dla najmłodszych czytelników z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Krzepicach, a Klub Czytelniczy LEKTOR, wykorzystując książki otrzymane od Fundacji, przygotował fantastyczne zajęcia o książkach i językach całego świata. Finałem spotkania było wspólne przygotowanie międzynarodowych plakatów przez każdą z grup oraz rysunków WOGLI z książeczki "Bal u Lamorożca" Wszystkie książeczki, za zgodą Pani Dyrektor przedszkola, zostały podarowane przedszkolakom, a rodzicom została przekazana informacja o walorach czytania.

MISJA RATOWNIKÓW CZYTELNICTWA ZOSTAŁA WYKONANA :)