• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
 • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
 • IX edycja Akademii Młodego Licealisty
  IX edycja Akademii Młodego Licealisty
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym
  Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym
 • Sukces Naszej Szkoły
  Sukces Naszej Szkoły
 • PODRÓŻE KSZTAŁCĄ
  PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

Dzisiaj jest czwartek, 08 czerwca 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 15 dni. Matura za: -35 dni.

Imieniny: Medarda, Maksyma, Wilhelma

Wizyta na Uniwersytecie Opolskim

Uczniowie klas pierwszych ( Ic i Id) LO w Krzepicach 26. 04. gościli na Uniwersytecie Opolskim. W ramach podpisanej umowy o opiece naukowej uczelni młodzież brała udział w warsztatach daktyloskopii organizowanych przez Koło Kryminalistyki i Kryminologii oraz specjalnie dla nas przygotowanej rozprawie sądowej. Ponadto uczestniczyliśmy w interesujących zajęciach o prawie konstytucyjnym oraz spotkaniu ze studentami prawa, którzy opowiadali o nauce w szkole wyższej i rozwiewali wątpliwości uczniów. Zostaliśmy bardzo miło przejęci na Uniwersytecie Opolskim, szczególnie przez studentów, którzy byli bezpośredni i otwarci. Dużym zaangażowaniem w warsztatach wykazali się również nasi pierwszoklasiści. Organizatorkami wyjazdu były Panie: Jolanta Drab, Danuta Jeziorska, Grażyna Jędrak i Małgorzata Wrona.