• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
 • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
 • IX edycja Akademii Młodego Licealisty
  IX edycja Akademii Młodego Licealisty
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym
  Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym
 • Sukces Naszej Szkoły
  Sukces Naszej Szkoły
 • PODRÓŻE KSZTAŁCĄ
  PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

Dzisiaj jest czwartek, 08 czerwca 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 15 dni. Matura za: -35 dni.

Imieniny: Medarda, Maksyma, Wilhelma

Kolejny sukces Oliwii Leszczyny!

Uczennica Zespołu Szkół w Krzepicach Oliwia Leszczyna zdobyła tytuł finalistki Olimpiady Literatury i Języka Polskiego! Ostatni etap zmagań polonistycznych odbywał się w Konstancinie pod Warszawą w dniach 20-22. 04., uczestnicy w części pierwszej pisali pracę na zaproponowany przez komisję temat, w drugiej odpowiadali ustnie. Dodatkowo Oliwia przygotowała dwa tematy: „Teorie językoznawcze: generatywizm i konstruktywizm” oraz „Klucze do arcydzieł: Lalka B. Prusa”, które wymagały bardzo dużej wiedzy, zapoznania z literaturą fachową. Jako finalistka nasza uczennica otrzymuje zwolnienie z egzaminu maturalnego z języka polskiego, które jest równoznaczne z uzyskaniem maksymalnej liczby punktów zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym oraz z części ustnej.

Opiekunem uczennicy była Pani Jolanta Drab. Serdecznie gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni z tak wyjątkowych sukcesów.